کلینیک زیبایی گهربد

 
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ تعداد بازدید: ۴۵۹۲
print

لیزر فرانکشنال - تزریق چربی - میکرودرم - بوتاکس - لیزر دیود - کاشت موی طبیعی - مزوتراپی - پروتز گونه - پیکر تراشی - پروتز سینه - پروتز لب - مامو پلاستی - جراحی پلک - جراحی پلاستیک شکم - جراحی بینی - لیپولیز - رفع افتادگی سینه - لیپولیزر - طب سوزنی - رژیم غذایی

کلینیک زیبایی گهربد

کلینیک پوست، مو وزیبایی گهربد مشهد در سال 1382 با همکاری جمعی از متخصصین پوست و زیبایی فعالیت خود را آغاز نمود.

در طی 10 سال فعالیت ، این مرکز زیبایی، پزشکان و متخصصین زیادی را در جمع همکاران خود پذیرا بوده و توانسته با استفاده از مدرنترین تجهیزات پزشکی روز دنیا در زمینه پوست و مراقبت های زیبایی، کاشت مو، انواع لیزر، مشاوره های تغذیه و درمان های مختلف چاقی و …. در خدمت مراجعان عزیز در داخل و خارج از ایران باشد.
دامنه فعالیت های این مرکز پزشکی و زیبایی به خارج از مرزهای کشور نیز گسترده گردیده تا جایی که در حال حاضر بسیاری از بیماران و مراجعین این مرکز را هموطنان و افراد مقیم در خارج از کشور تشکیل می دهند.

 

با گسترش علم درماتولوژی و پیشرفت تجهیزات و دستگاه های استفاده شده در این زمینه و همچنین کشف روش های نوین برای حفظ زیبایی و مراقبت های مربوط به آن، متخصصین این مرکز همواره از بهترین و به روزترین روش های درمانی و تجهیزات مدرن روز دنیا استفاده می کنند و این موضوع به نوبه خود رضایت بیماران و مراجعین کلینیک را به دنبال داشته است.

 

نظرات
 نام:
 * نظر: