ایرانیان

 
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ تعداد بازدید: ۳۹۶۷
print

مرکز بین المللی تخصصی کاشت موی طبیعی، لیزر و زیبایی

ایرانیان

 کاشت موی طبیعی :

در حال حاظر تنها راه حل اساسی بازگشت موهای از دست رفته در خانم ها و آقایان انجام کاشت موی طبیعی است. از پیوند موی طبیعی برای درمان کم پشتی موها در نواحی مختلف بدن از جمله سر، ابرو، ریش، سبیل و مژه استفاده می گردد. همچنین در اکثر موارد می توان از این روش برای جایگزینی موها در محل زخمهای قدیمی (اسکار) و نیز سوختگیها استفاده نمود. موهای پیوندی موهای زنده، قابل رشد و دائمی هستند. در مرکز بین المللی تخصصی کاشت موی طبیعی، لیزر و زیبایی ایرانیان (دکتر حمیدرضا کهنموئی) تمامی مراحل اصلی عمل توسط شخص پزشک و با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژیهای موجود در دنیا نظیر choi implanter, combined metod, FUT, FUE(FIT) اسلیت گرافت و AHRS ( کاشت موی اتوماتیک با استفاده از دستگاه داری تاییده FDA آمریکا) انجام می گیرد. کاشت موی طبیعی تنها با یک بیحسی موضعی ساده انجام پذیر بوده و بیمار بدون احساس درد در تمامی طول عمل کاملا هوشیار می باشد. همچنین در مواردی که انجام روش FUT(FIT)  امکان پذیر باشد هیچگونه جراحی یا بخیه صورت نپذیرفته و خونریزی وجود ندارد. بیمار بلافاصله پس از انجام عمل مرخص شده و می تواند به زندگی روزمره خود ادامه دهد.

لیزرتراپی مو:

تحقیقات انجام شده نشان می دهد امواج لیزر کم توان از طریق افزایش جریان خون در پوست و نیز Biostimulation بدون هیچگونه عوارضی سبب کاهش سرعت ریزش موها، افزایش ضخامت و تعداد موها می گردند. در این مرکز با استفاده از انواع دستگاه های جدید لیزر کم توان و دارای تائیدیه FDA این کار انجام میگیرد.

مزوتراپی موی سر :

بوسیله دستگاه مزوتراپی این قابلیت وجود دارد که ویتامینها، مینرال ها و مواد تحریک کننده لازم برای رشد مو را در همان ناحیه مورد نظر تزریق کننده که طبیعتاً باعث ویتامینه شدن ریشه مو و رشد آن خواهد شد.

درمانهای نوین دارویی :

در مرکز کاشت موی طبیعی لیزر و زیبایی ایرانیان با استفاده از داروهای مورد تایید FDA (سازمان غذا و داروی امریکا) سرعت ریزش موها بطور چشمگیری کاهش یافته و حتی رشد محدد موها اتفاق می افتد. همچنین با استفاده از درمانهای نوین دارویی، رشد ابروها و مژه ها نیز افزایش چشمگیری یافته و این دارو ها به افزایش تعداد و ضخامت مژه و ابروها کمک شایانی می نماید.

ارزیابی دقیق چگونگی پاسخ به درمان توسط دستگاه هیر چک (Hair check)  :

میزان تاثیر روشهای درمانی مختلف بر روی ریزش مو یکی از سوالات شایع ماجعین می باشد. در این مرکز با استفاده از دستگاه Hair check تراکم و ضخامت موها قبل از شروع و پس از پایان جلسات درمانی اندازه گیری و نتیجه درمان دقیقا به بیمار اعلام میگردد.

نظرات
 نام:
 * نظر: