آژانس مسافرتی پردیسان

 

شرکت خدمات مسافرتی  و جهانگردی پردیسان سیر خاوران به شماره ثبت 49641 در سال 1392 با استعانت از خداوند متعال در شهر مشهد مقدس تاسیس گردیده است و هم اکنون مشغول فعالیت می باشد.

شرکت پردیسان سیر خاوران با به کار گیری بهترین ایده ها و ارتقای بنیان های علمی کارکنان خود در جهت رضایت خاطر مسافران و مشتریان محترم در جهت ارائه خدمات شایسته شان و منزلت هموطنان خود گام بر میدارد تا سفری به یاد ماندنی و همراه با آرامش برای شما به ارمغان آورد.

این شرکت در زمینه رزرو هتل در سراسر ایران با برگزاری تورهای مستقیم داخلی و خارجی، خدمات گردشگری، تفریحی، خدمات VIPو  CIPو کلیه خدمات تشریفاتی، رفاهی، پزشکی اخذ روادید و ویزا و همچنین صدور بلیط های هوایی داخلی و خارجی مربوط به کلیه مقاصد، صدور بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس فعالیت خود را با استفاده از روش های نوین مدیریتی با باری از رهنمود های متولیان صنعت گردشگری و همراهی پرسنل متخصص و کارآزموده و با رضایتمندی مسافران عزیز آغاز کرده و به عنوان یکی از شناخته شده ترین  دفاتر خدماتی در صنعت گردشگری شناخته شده است.
آژانس هواپیمایی پردیسان مشهد با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگ و گردشگری به ارائه خدمات به مسافران محترم می پردازد. ما با کنار گذاشتن روش های سنتی و با روش های نوین امروزی، می توانیم از طریق این سامانه با ارائه بهترین و آسان ترین سرویس های رزرو آنلاین به کلیه آژانس ها و همچنین هتل ها و مسافران محترم سهولت را برای کلیه افراد به وجود آورده تا با آسان ترین روش به اپراتور 24 ساعته مجموعه اتصال  و از خدمات مجموعه آگاه شوند (جامع ترین وب سایت کشوری).